بالن زرد / کمپین حمایت از طراحان و کانون‌های تبلیغاتی

در کشور‌های در حال توسعه‌ایی همچون ایران همواره برخی از مفاهیم با کندی و با طی کردن فرایند‌هایی فرسایشی‌تر نسبت به کشور‌های توسعه یافته به فرهنگ عمومی جامعه نفوذ می‌کنند.

زیرا دیوارهای بلند و گاه غیر‌قابل نفوذ در هویت تثبیت شده فرهنگی و اجتماعی این گونه جوامع اجازه آزمون و خطا و سنجش مسیر‌های خلاقانه و بعضاً علمی و اصولی را نمی‌دهند.

یکی از این حوزه‌های فرهنگی، حوزه کسب و کار است.

مفاهیم، سنت‌ها، هنجار‌های پیشین، بی‌اعتمادی‌ها، تجربه‌های تلخ و … همه و همه عواملی هستند که پیامدهایی نظیر نفی اصل شراکت، جدی نگرفتن ماهیتی به نام کار تیمی و بی‌اعتمادی متقابل در همکاری‌های صنفی را ایجاد کرده اند.

اما اگر بپذیریم که کشورهای پیشرفته مدلی مناسب برای الگوبرداری هستند، طبیعتاً نمی‌توانیم در مفهومی با اهمیت به نام کسب و کار به این الگوبرداری تن ندهیم.

در فضای‌های کسب و کار متعالی، سالهاست که پارامتر‌هایی همچون برون سپاری، اعتماد، تقسیم کار، تیم ورکینگ و … به راه افتاده‌اند و متاسفانه کشور ما از اغلب این شاخصه‌های پیشرفت بی‌بهره است .

در همین راستا و به جهت درک و تحلیل همین نقطه قابل بهبود، گروه گپ به عنوان مجموعه‌ای که قصد دارد ناشدنی‌های زیادی را به کمک حامیان و پشتیبانان خود به مرحله عمل برساند، از بالن زرد گروه گپ ( کمپین پشتیبانی از کانون های تبلیغاتی و طراحان مستقل) رونمایی می‌کند.

بالن زرد پاسخی است پایدار و همه جانبه به کلیه نیازهای کانون‌های تبلیغاتی و طراحان مستقل که در قالب آن می‌توانند قراردادهای جامع و حتی فراتر از پتانسیل‌های موجود خود را عقد نموده و پروژه‌های کاری خود را با اطمینان و اعتماد و با بهره‌گیری از خدمات گروه گپ به عنوان حامی و پشتیبان به انجام برسانند.

تدوین متون قراردادی، برگزاری جلسات مذاکره، عقد قراردادهای طولانی مدت در قالب مشاور تبلیغاتی، برنامه‌ریزی و زمانبندی پروژه‌ها، تدوین استراتژی‌های ارتباط با مشتریان، فرایندهای تخصصی طراحی و گرافیک، مشاوره تخصصی مدیریت سازمان، تولید، چاپ و بسته‌بندی در بالاترین شرایط کیفی، بهره‌مندی از چارت سازمانی مدون و اصولی و بهره‌گیری از چندین تخصص در آن واحد توسط یک منبع متمرکز از جمله راه کارهای حمایتی بالن زرد گروه گپ می‌باشد.

این فرایند بر اساس نیاز‌های مشتری، پتانسیل‌های موجود و نیازهای پشتیبانی کانون یا طراح طبقه بندی، برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

گروه گپ در نظر دارد این فضای تعاملی تا حدی گسترش یابد که حاضران در این صنف با اعتماد کامل، از تخصص‌های یکدیگر یهره برده و مسیر حرکتی خود را تا حد ممکن تخصصی و جهت‌دهی شده برگزینند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن گروه گپ تماس حاصل نمائید. ( ۹۶ ۴۶ ۸۶ ۳۳ ۰۴۱ )

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *