جزييات نمايشگاه «هنر ديجيتال تهران» اعلام شد

ششمين نمايشگاه سالانه «هنر ديجيتال تهران – TADAEX ۲۰۱۶» از دوم تا هشتم مهرماه با حضور ۳۰ هنرمند ايرانی و بين‌المللی برگزار می‌شود.

«هنر ديجيتال تهران – TADAEX ۲۰۱۶» با حضور ۳۰ هنرمند ايرانی و بين‌المللی از کشورهای آلمان، برزيل، اتريش، لهستان و ژاپن در تهران برگزار می‌شود.

ايجاد فضايی تخصصی و مستقل برای علاقه‌مندان و جست‌وجوگران هنر ديجيتال و برخورداری از فرصت تعامل و تبادل دانش با هنرمندان، استادان و نمايندگان فستيوال‌های بين‌المللی، از اهداف مهم ششمين نمايشگاه هنر ديجيتال تهران است.

در اين نمايشگاه علاوه بر نمايش آثار هنرمندان، اجراهای صوتی و تصويری، برپايی جلسات سخنرانی، کارگاه‌های آموزشی مختلفی نيز در حوزه هنر ديجيتال برای علاقه‌مندان برگزار می‌شود. در اين کارگاه‌ها، اساتيدی از ايران، آلمان و اتريش به تدريس نرم‌افزارهای تخصصي و کاربرد آن در هنر ديجيتال و خلق آثار هنری در قالب رسانه های نو، توليد صدا و تصوير، واقعيت مجازی و تصاوير متحرک می‌پردازند.

آثار به‌نمايش درآمده در اين نمايشگاه با به‌کارگيری تکنيک‌ها و ابزارهای مختلف موجود در حوزه هنرهای بين رشته‌ای و رسانه‌ای جديد ارائه می‌شوند. اين در حالی است که جايزه حمايتی «تاداگرانت – TADAGRANT» به ارزش پنج‌هزار دلار که چندی برای ساخت يک اثر به امير تهرانی، مهرداد خدامی و علی هنرور اهدا شد، در طول برپايی نمايشگاه به‌نمايش گذاشته می‌شود.

اين نمايشگاه در گالری محسن واقع در خيابان خيابان ظفر (وحيد دستگردی)، خيابان ناجی، خيابان فروزان، بلوار مينای شرقی، شماره ۴۲ برگزار می‌شود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *