پانزده شهر جهان میزبان صد پوستر برای پایان افراط گرایی

نمایشگاه صد پوستر برگزیده “جشنواره پوستر برای فردا ۲۰۱۶″ با موضوع پایان افراط‌گرایی و همزیستی مسالمت آمیز،کار خود را در بیش از پانزده شهر جهان از هجدهم آذرماه امسال آغاز می‌نماید. پوسترهای برگزیده این دوره از بین ۵۳۰۰ پوستر توسط ۱۰۰ داور به صورت آنلاین و ۱۰ داور به صورت زنده در شهر پاریس انتخاب شده است.
گفتنی است که این نمایشگاه بصورت همزمان در پانزده شهر یازده کشور جهان همچون فرانسه با سه شهر، ترکیه و ایران با دو شهر، گابون، کاستاریکا، پاکستان، آمریکا، ایتالیا، یونان، روسیه و مجارستان با یک شهر برگزار خواهد شد.
امسال شهرهای تبریز و کرمانشاه نیز جزو پانزده شهر میزبان این رویداد جهانی هستند.

شایان ذکر است که در سال ۹۴ برای اولین بار در شهر تبریز نیز نمایشگاه صد اثر برگزیده‌ی پوستر برای فردا با موضوع حق جهانی بهداشت و درمان به میزبانی گروه گپ برگزار گردیده بود.

آیین گشایش نمایشگاه در دو شهر تبریز و کرمانشاه پنج شنبه، هجدهم آذرماه، از ساعت شانزده می‌باشد.
نمایشگاه در شهر تبریز از هجدهم الی بیست و پنجم آذرماه ۱۳۹۵ در گالری کیاوش نرسیده به چهار راه منصور، کوچه سیدزاده، پلاک ۱۳ همه روزه از ساعت شانزده الی بیست دایر است.

و همچنین نمایشگاه مذکور در شهر کرمانشاه طی روزهای برگزاری صبح ها از ساعت ۱۰ الی ۱۲ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۵ الی ۱۹  در محل نگارخانه کلهر مجتمع شهید آوینی آماده بازدید علاقه‌مندان است.

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *