گزارش اولین جلسه هم اندیشی و هم افزایی طراحان گرافیک آذربایجان‌غربی در راستای تشکیل خانه گرافیک این استان

روز پنجشنبه مورخه ۹۶/۳/۴ ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه عصر جلسه با حضور حدودا ۳۰ نفر از طراحان گرافیک تشکیل گردید. جناب آقای میثم ستاری به عنوان یکی از اعضای هیئت موسس و مدیر جلسه ضمن خوش آمد گویی به حضار مختصری از فعالیت‌های چند روز اخیر هیئت موسس را توضیح دادند و به بیان مشکلات موجود پرداختند.

سپس سرکار خانم خلیلی به عنوان نفر دوم از هیئت موسس ضمن خوش‌آمد‌گویی ابراز امیدواری کردند که در آینده و پس از افتتاح رسمی خانه گرافیک شاهد کاهش مشکلات طراحان و هم چنین ارائه راهکارهای حمایتی از طریق خانه گرافیک به طراحان خواهیم بود.

سخنران سوم جناب آقای سجاد شجاعیان بودند که ضمن تشکر از حضار، اتحاد و انسجام بین جامعه گرافیک با هر گرایش کاری را مطرح کردند و خواستار روابط بیشتر و بهتر بین طراحان، جهت ایجاد شناخت عمیق نسبت به تخصص‌ها و افزایش همکاری بین اعضا شدند.

میر امیر ختایی به عنوان چهارمین سخنران نیز صحبت‌های خود را با اعلام لزوم وجود فضای دوستانه در بین طراحان شروع کردند و در ادامه با بیان اینکه هدف از افتتاح خانه در نهایت حمایت از طراح است و به نفع تمام طراحان گرافیک خواهد شد از حاضرین جلسه اتحاد و اطلاع‌رسانی بیشتر در این مورد را خواستار شدند. ایشان همچنین حضار را با برنامه‌ریزی انجام شده برای تاسیس خانه گرافیک آشنا نمودند و در ادامه از تنظیم و تصویب اساسنامه، تاسیس رسمی عضوگیری اصلی انجمن سخن گفتند. سپس حضار را با مفاد ۸ بندی اهداف اولیه که توسط هیئت موسسین پیشنهاد شده بود آشنا نمودند و پیشنهادات سایر اعضا را در این بین خواستار شدند.

در پایان این فرصت در اختیار حاضرین قرار گرفت که به بیان دیدگاها و انتقادهای خود بپردازند.
نهایتا جلسه در ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه پس از پذیرایی از میهمانان به کار خود خاتمه داد.

 

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *