فراخوان مسابقه “پوستر برای فردا” با موضوع آزادی در نقل مکان

نهمين دوره فراخوان رقابت “پوستر برای فردا” برگزار می‌شود. اين پروژه از سال ۲۰۰۹ در حال اجراست. تم امسال آزادی در نقل مکان می‌باشد .

اگر بخواهيم خلاصه‌ای از سال گذشته بيان کنيم چنين بر می‌آيد که ؛ محدوديت‌های موجود در جهان هر روز بيش‌تر از قبل مفهوم خود را می‌بازند و در حال حاضر ما پيشتر از قبل تبديل به ملتی واحد مي‌شويم بدون توجه به اينکه کجا زندگی می‌کنيم همه‌ی ما حقوق برابر داريم.

در غرب معتقدند که مرزها را بايد بست و ديوارها بايد بلندتر تنيده شوند و ما می‌خواهيم اين باورها را شکسته و به قلب مهاجرت‌ها يعنی انسان‌ها وارد شويم.
هر اثری که در مسابقه شرکت می‌کند بايد شامل پرتره‌ای در فرمت پوستر باشد و نيز خلاصه‌ای خلاقانه از مفهوم تم را دربرداشته باشد .کارها هم می‌توانند حاصل کار فردی و هم گروهی باشند. کارهای ارسالی بايد اصل اثر بوده و قبلا منتشر نشده باشند.

هر فرد می‌تواند تا ۱۰ پوستر را ثبت نمايد.

کارها بايد عمودی بوده و در فرمت JPG و به اندازه‌ی ۴۱۳۴*۲۹۵۳ پيکسل باشد. همچنین رزولوشن آن dpi 150 بوده با اندزه‌ی ۷۰*۵۰ و به صورت RGB ذخيره شده باشد.

اين رقابت هزينه‌ی ثبت نام ندارد.

جايزه

به ۱۰۰ کار برتر جايزه تعلق می‌گيرد که توسط هيئت داوران اعطا می‌شود، کارها طی نمايشگاه‌های متوالی در شهرهای مختلف جهان معرفی شده و در جشنواره‌ی سالانه‌ی شرح حقوق بشر در دهم ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ از کارها تجليل می‌شود.

کتاب نمايشگاه چاپ می‌شود و به شرکت کنندگان نیز اعطا خواهد شد.

مهلت ارسال آثار: دهم ژوئيه ۲۰۱۷ / ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

جهت کسب اطلاعات بيشتر به وبسایت رویداد مراجعه نماييد.

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *