مسابقه‌ی بین‌المللی پوستر «همه مهاجر هستیم»

انجمن Escucha mi Voz در حمایت از حقوق بشر و با بهره‌گیری از طراحی ، هنر و سایر فعالیت‌های فرهنگی ، اقدام به برگزاری مسابقه پوستر با عنوان ” همه مهاجر هستیم ” نموده است.
در متن فراخوان این رقابت آمده است:
مهاجرت یکی از ویژگی‌های ذاتی بشر در طول تاریخ بوده است. در طول قرن‌های مختلف ، انسان‌ها در جستجوی شرایط اجتماعی بهتر و نیز موقعیت‌های شغلی مناسب‌تر اقدام به مهاجرت کرده اند. بسیاری از مهاجرت‌های اخیر به سبب فرآیندهای جهانی شدن اقتصاد و به تبع آن بوجود آمدن برخی محرومیت‌های اجتماعی صورت می‌گیرد. فارغ از پیامدهای مهاجرت ، تنها چیزی که مهاجران را مجاب به انجام آن می‌کند یافتن موقعیت‌های بهتر و متفاوت‌تر و جستجوی جهانی متفاوت و واقعیت‌های متفاوت است.


قلم‌ها را تیز کنید و اجازه دهید تا خلاقیت بیدار ، این گستره‌ی وسیع مهاجرت بشر را شرح دهد. با در نظر گرفتن این موضوع که در نهایت ، همه‌ی ما از مکانی آمده‌ایم و دست آخر نیز همه‌ی ما محکوم به مهاجرت هستیم.

ساختار (فرمت)مورد نیاز :
۲۹۵۳X4134 پیکسل (۵۰ . ۷۰سانتیمتر) و رزولوشن ۱۵۰ dpi و RGB فرمت به صورت عمودی .
پوستر ها باید اصل باشند و هر شرکت کننده می‌تواند تا ۳ اثر ارسالی داشته باشد.
شرکت در این مسابقه رایگان است.
این مسابقه جهانی است و شرکت در آن برای تمامی طراح ها و هنرمندان بصری و تجسمی امکان پذیر می‌باشد. هیچ محدودیت سنی وجود ندارد.

جوایز
۳۰ تا ۵۰ اثر برتر توسط هیئت داوران بین الملی انتخاب می‌شوند و در نمایشگاه‌های مکزیک ( و همچنین نمایشگاه‌های کشور‌های آمریکای لاتین و آمریکای شمالی ) شرکت داده می‌شوند.
علاوه بر این در صورت انتخاب پوستر شما ، مجموعه‌ای از کارت پستال و گواهی شرکت در نمایشگاه به شما اعطا می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در فراخوان به وبسایت اصلی  مراجعه فرمائید.

 

-711روز -15ساعت -29دقیقه -43ثانیه

 

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *