فراخوان جایزه بین المللی طراحی SEGD سال

29روز 12ساعت 30دقیقه 46ثانیه

از سال ۱۹۸۷، رقابت بین المللی SEGD، استانداردهای اعلای طراحی گرافیک محیطی و طراحی گرافیک تجربی را با احترام به آن دسته از آثار طراحی که مردم را با فراهم کردن مسیرها، ارتباطات و وادار کردن به تجربه در فضاهای عمومی به مکان پیوند می‌دهند، تعیین کرده است.

آثار برگزیده طیفی از محیط های تعاملی چندرسانه‌ای تا سیستم‌های پیچیده مسیریابی در بیمارستان و از محیط شرکت‌های تجاری تا نمایشگاه‌های موزه‌ها را در بر می‌گیرد. پروژه‌های خرد و طراحی‌های داخلی، نشانه گذاری‌های معمارانه، هنر عمومی، پژوهش در طراحی، و کتاب ها هم برنده این جایزه شده‌اند.

بخش های مسابقه
این مسابقه در ۷ بخش برگزار می‌شود.
تجربه دیجیتال
نمایشگاه
تجربه تعاملی
انعطاف پذیری در طراحی و هویت
نصب(اینستالیشن)‌های عمومی
استراتژی ، پژوهش، برنامه‌ریزی

مشخصات آثار
محدودیتی در تعداد آثار ارسالی توسط یک شرکت کننده وجود ندارد.
پروژه ها باید بین ۱ ژانویه ۲۰۱۵ تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ انجام شده باشد.
ارایه اثار توسط همه هنرمندان مجاز است.

شرایط مسابقه: شرکت در این مسابقه برای همه طراحان گرافیک محیطی، هنرمندان گرافیست، معماری ، طراحان نمایشگاه ، توسعه دهندگان رسانه ، معماران منظره ، طراحان صنعتی ،طراحان داخلی، مشتریان و دانشجویان آزاد است.

هزینه ثبت نام
آخرین مهلت ثبت نام و ارائه آثار در مسابقه، اول ژانویه ۲۰۱۸ است، اما آثاری که تا تاریخ ۱۴ نوامبر ۲۰۱۸ ارسال شوند نیز با دریافت ۷۵ دلار برای هر پروژه قادر به ثبت نام هستند.

جوایز
جوایز افتخار و شایستی در هر یک از رشته های مسابقه و یک جایزه برترین اثر نمایش داده شده به شرکت کنندگان برگزیده اهدا می شود.
پروژه های برگزیده در eg magazine، ژورنال برنده جایزه SEGD در طراحی گرافیک محیطی، و در وبسایت SEGD به نمایش گذاشته می شود. SEGD همچنین نسخه های مطبوعاتی متعددی را به رسانه های گوناگونی که به اعلام برندگان جوایز می پردازند، اختصاص خواهد داد.
علاوه بر این موارد، برندگان در جشن جوایز جایزه جهانی SEGD در خلال کنفرانس SEGD در روزهای ۱۰-۸ ژوئن ۲۰۱۸ مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

 

مهلت ارسال آثار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رویداد مراجعه کنید.

 

 

نظرات