فراخوان رقابت سالانه‌ی چاپ دستی on Paper

رقابت سالانه‌ی چاپ On Paper با هدف کمک به ترويج هنر چاپ و ايجاد ارتباط ميان هنرمندان چاپگر در سراسر جهان از سال ۲۰۱۲ آغاز شده است و هم اکنون آغاز دريافت آثار جهت رقابت سال ۲۰۱۶ را اعلام کرده است.

در اين رقابت هر هنرمند می‌تواند يک اثر بر روی کاغذ به ابعاد ۳۰۰*۴۰۰ ميليمتر ارسال نمايد. (ابعاد کار چاپ بر روی اين ابعاد کاغذ آزاد می‌باشد) اين کار بايد با استفاده از يکی از تکنيک های چاپ دستی سنتی، از جمله چاپ روی صفحه نمايش، چاپ، ليتوگرافی، حکاکی، کالوگرافی، مونوتايپ، حکاکی الکتريکی، فوتوپليمر و غيره انجام شود.(چاپ ديجيتال پذيرفته نخواهد شد)

اين رقابت متشکل از هنرمندان حرفه‌ای و چاپگر بين‌المللی است. هيئت داوری از میان آثار ارسالی ده اثر را به‌عنوان آثار برگزيده و برندگان نهايی را انتخاب خواهند کرد.

هزينه شرکت در فراخوان ۲۵ يورو حدود ۲۷ دلار آمريکا خواهد بود.

ده اثر منتخب آگوست ۲۰۱۶ در انجمن چاپ گلاسکو انگلستان به نمايش در خواهند آمد، همچنين در بخش آثار منتخب سايت اين رقابت سالانه و شبکه‌های اجتماعي نمايش داده خواهند شد.

جايزه‌ی ويژه‌ی اثر منتخب نيز ۱۰۰۰ يورو در حدود ۱۰۸۵ دلار امريکا خواهد بود.

همچنين کليه آثاری که به اين رقابت ايميل می‌شوند در بخش شرکت‌کنندگان سايت اين رقابت سالانه حداقل به مدت يکسال به نمايش در خواهند آمد.

مهلت ارسال آثار : ۱۹ فروردین ۹۵

ارسال آثار تنها به صورت آنلاين از طريق سايت رقابت سالانه On Paper مقدور خواهد بود و هنرمندان می‌بايست رزومه‌ی خود (به صورت فايل word با حداکثر حجم ۱ مگابايت) را به همراه تصوير (با فرمت jpg و حداکثر حجم ۱ مگابايت ) و همچنين اطلاعات اثر (عنوان،ابعاد،تکنيک،قيمت) را ارسال نمايند.

 

-776روز -2ساعت -6دقیقه -3ثانیه
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *