شیوه ارتباط صحیح با یک کارفرما

عصر پنج‌شنبه، گپ گرافیک بیستم با موضوعی جدید در محل شرکت کاریزما به کار خود ادامه داد. تمرکز بر اصول مدیریت یک استدیوی طراحی و شیوه ارتباط صحیح با یک کارفرما، موضوعی است که به اذعان اعضای گپ، مشکل اکثر طراحان گرافیک و مدیران کانون‌های تبلیغاتی است.

ابتدای جلسه با صحبت های بهزاد ولی‌زاده و فرزاد ولی‌زاده آغازشد. صحبت‌هایی که به مطرح شدن صورت مسئله‌ی ضعف این امور و اهمیت کار یک طراح در قبال کارفرما و فروش خدمات بود. سپس دکتر شاهین احمدیان با مطرح کردن سوالی از حاضرین در خصوص آخرین مورد مشکلاتشان با یک کارفرما، از دیدگاه یک روانشناس به معضلات برقراری ارتباط بین افراد، تکنیک‌های روان‌شناختی کنترل برون و کنترل درون پرداخت که با یک مثال عینی نیز همراه بود.
در ادامه مهندس سعید هاشمی به‌عنوان کارشناس بازاریابی و فروش، به سرفصل‌هایی در خصوص شیوه‌های صحیح مذاکر، زبان بدن، تکنیک‌های بازاریابی و فروش و دیدگاه کارفرمایان اشاره نمود.
در طول جلسه سوالاتی اختصاصی‌تر از سوی حاضرین در جمع مطرح شد که با پاسخ هایی از سوی کارشناسان مربوطه همراه بود.
نهایتن به دلیل گستردگی موضوع‌های مطرح شده، بنا به درخواست حاضرین در جلسه،
تصمیم به ادامه‌ی موضوعات مورد نظر در جلسات آتی با رویکردی تخصصی و متمرکزتر گرفته شد که بنا به قول مساعد کارشناسان حاضر در جلسه این امر در جلسات آینده محقق خواهد شد.
شایان ذکر است که شرکت در این جلسات برای تمامی طراحان و علاقمندان این تخصص و هم‌چنین مدیران کانون‌های تبلیغاتی توصیه می‌شود. در صورت تمایل می‌توانید به قسمت اطلاعات پیج جلسات گَپ گرافیک تبریز مراجعه کرده و از شرایط حضور در جلسات آگاه شوید.

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *